Odkrycie własnego przeznaczenia rozwiązuje jedyny „problem” duszy.

Dusza może rozwiązać problem rozdzielności, gdy zacznie postrzegać świat jako jedność, dzięki ujawnieniu twego przeznaczenia i pomocy w jego pełnej realizacji.

Twoim przeznaczeniem jest życie na poziomie domowej częstotliwości, odkrywanie swoich nieograniczonych talentów i robienie tego, co sprawia ci największą radość.
Realizując przeznaczenie, doświadczasz harmonijnego przepływu energii, doskonałego wyczucia czasu, a Jedność zapewnia ci przetrwanie i kieruje każdym twoim krokiem.

Problemy stają się wiadomością od twojej duszy, a ich rozwiązanie po prostu „życiem”.

Uświadamiasz sobie, że życie w doskonały sposób przynosi to, czego potrzebujesz i że próby kontrolowania przyszłości są stratą czasu.

Im bardziej stajesz się własną duszą, tym bardziej twoje życie staje się twoim przeznaczeniem.

Kiedy robisz to, do czego zostałeś stworzona/y, doświadczas swojego doświadczenia, co z koleji przyśpiesza doświadczenie jedności.

Gdy w pełni realizujesz swoje przeznaczenie, czujesz, jakby się spełniało twoje najskrytsze marzenie.

To znaczy, że mogę robić to? Problemy? Jakie problemy? Przecież mogę robić to!

Wkrótce przekonujesz się o tym, że ukrytym celem wszyskich problemów skorygowanie błędnych wyobrażeń, oczyszczenie spojrzenia i ułatwienie ci rozluźnienia się, żebyś mógł realizować swoje przeznaczenie. Jeśli zatem pomożesz swojej duszy rozwiązać jedyny problem, ona rozwiąże wszystkie twoje.

Problem to jest twoja szansa, by dać z siebie wszystko. Duke Ellington

Zapraszam na sesję odczytu Kronik Akaszy.

Metoda ta polega na zadawaniu pytań poprzez które otrzymujemy informację o najlepszych rozwiązaniach dotyczących ważnych życiowych kwestii, oferuje ona konkretne informacje, które powstają bezpośrednio z osobistej podróży twojej duszy.

Poznając siebie, odkrywając przeszłość, niwelując nasze blokady i usuwając błędne przekonania, możemy doznać radykalnych przemian, przełamać wiele barier, nawet uleczyć choroby i życiowe niepowodzenia.

Transformacja ta ułatwia bycie unikalną i cudowną istotą, którą jesteś! Nie przyszłaś / przyszedłeś na ten świat aby cierpieć!

Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz się na najlepszą wersję siebie. Tutaj możesz umówić się na bezpłatną konsultację i dowiedzieć się czy ta metoda jest dla Ciebie.

Mam nadzieję, do zobaczenia! Gwarantuję, że pokochasz ten proces.