Metody pracy

Czytanie Kronik Akashy

1 spotkanie – 75 min. 400 zł 

Dzięki Kronikom Akaszy można odnaleźć i utrzymać swoją moc. Wystarczy,
że przypomnisz sobie, kim jesteś. Jesteś nieograniczoną istotą składającą się
ze świadomości i energii, połączoną z wszystkim, co istnieje, za sprawą jednolitego pola — Kronik Akaszy — które idealnie harmonizuje i reguluje swobodny przepływ stworzenia.

Więcej szczegółów

Dzięki Kronikom Akaszy można odnaleźć i utrzymać swoją moc. Wystarczy, że przypomnisz sobie, kim jesteś.

Jesteś nieograniczoną istotą składającą się ze świadomości i energii, połączoną z wszystkim, co istnieje, za sprawą jednolitego pola — Kronik Akaszy — które idealnie harmonizuje i reguluje swobodny przepływ stworzenia.

Człowiek nie jest jednak bezwolną marionetką, która ma zrealizować z góry ustalony plan. Przyszliśmy na ten Świat, żeby doświadczać. W Kronikach Akaszy każdy potencjał energetyczny i każda możliwość została już zapisana, ale to my mamy prawo wyboru, jaką drogą idziemy.

Każda osoba posiada swoje Kroniki Akaszy, w których przebywają jej Mistrzowie i Nauczyciele,  którzy znajdują się w energetycznym polu tej osoby na wyższych poziomach świadomości. Mistrzowie i Nauczyciele to wysoko wibracyjne Istoty Światła pełne miłości i dobra, które kochają ludzi i chcą im pomagać.

Każdy z nas może do nich zwrócić się o pomoc i otrzymać morze bezwarunkowej miłości, akceptacji, szczęścia i radości.

Praca z Akaszą pozwala uzdrowić twoje życie na wielu poziomach. Twoja rzeczywistość jest bowiem lustrem i tylko zmieniając swoją energię możesz zmienić swoje odbicie we Wszechświecie.

Praca z Akaszą pozwala uzdrowić twoje życie na wielu poziomach. Twoja rzeczywistość jest bowiem lustrem i tylko zmieniając swoją energię możesz zmienić swoje odbicie we Wszechświecie.

Obszary, jakich może dotyczyć konsultacja:

– aspekty duchowe,

– zdrowie,

– emocje,

– fałszywe przekonania,

– przeszłość, teraźniejszość, przyszłość,

– relacje,

– dobrobyt,

– życiowy cel,

– kierowanie własną energią.

Uzyskujesz w ten sposób potrzebne informacje, by wieść zdrowe, harmonijne i pełne miłości życie w zgodzie z celem twojej duszy.

Czytanie z Kronik Akaszy jest piękną, głęboką i zupełnie bezpieczną techniką poszerzania świadomości, z której może skorzystać każdy bez względu na wyznanie, stan zdrowia i wiek. Zapraszam.

Soul Body Fusion ®

Pakiet obejmuje 3 spotkania po 60 min. – 550 zł

Pojedyncza sesja 200 zł

Zapraszam Cię do poznania prostej metody, która przywraca równowagę na wszystkich poziomach przez zestrojenie Ciała z Duszą. Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone. Już czas abyś przypomniał/a sobie kim jesteś. Dalszy opis poniżej.

Więcej szczegółów

SOUL BODY FUSION to naturalny proces, który przywraca harmonię – jedność DUSZY i Ciała.

„Byłem poszukiwaczem i nadal nim jestem, ale przestałem pytać o książki i gwiazdy. Zacząłem słuchać nauk mojej własnej Duszy”. Rumi

Połączenie Duszy z Ciałem jest naturalnym stanem. Jest wejściem w wyższe wibracje, a tym samym przyciąganiem tego, co w wyższych wibracjach jest. Zmiany są trwałe i niekończące się. Kiedy Twoje komórki zmieniają się, pozostają już na wyższej częstotliwości.

Czy:

 • Czasami czujesz się jakbyś był nie w tym miejscu, ale obawiasz się ruszyć?

 • Masz niskie poczucie wartości i zwracasz uwagę na ocenę innych?

 • Masz świadomość, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po nie sięgnąć?

 • Twoje relacje Cię nie satysfakcjonują?

 • Otwierasz się na obfitość, nie tylko finansową i ciągle tego nie realizujesz?

 • Masz poczucie, że Twój Duch i Twoje Ciało nie są zestrojone?

Zapraszam Cię do poznania prostej metody, która przywraca równowagę na wszystkich poziomach przez zestrojenie Ciała z Duszą.

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone. Już czas abyś przypomniał/a sobie kim jesteś.

Czy jesteś gotowa/y na wielkie zmiany?

Soul Body Fusion jest dla KAŻEGO, gdyż umożliwia dostrojenie naszego obecnego ja, niezależnie na jakim poziomie rozwoju jesteśmy.

Soul Body Fusion ugruntowuje, sprowadza świadomość do ciała i podnosi energetykę ciała. A to dzięki połączeniu naszego ducha i z komórkami ciała, z wdzięcznością i szacunkiem do wartości, jakim jest nasze ziemskie życie.

Każdy doświadcza przemiany, jest ona zawsze dopasowana do potrzeb i momentu życia danego człowieka.

Twórczyni metody, Jonett Crowley o SOUL BODY FUSION

„Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia. Tak się dzieje z powodu życiowych traum, bólu rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha. Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie”.

 • Soul Body Fusion Jonette Crowley

Radykalne wybaczanie

Pakiet obejmuje 6 sesji po 1h (60 min.) – 1800zł

Jest to łatwy i przyjazny proces, który pozwala na prawdziwe wybaczenie
i uwolnienie się od trudnych emocji.

Jak nie poczujesz, to nie uzdrowisz, czyli zgodnie z zasadą „nieuświadomione nie może zostać uzdrowione”. Wybaczając, pozwalamy sobie poczuć radość
i żyć pełnią życia.

Więcej szczegółów

Radykalne Wybaczanie to filozofia życia, której autorem jest Amerykanin Colin Tipping. Podczas gdy tradycyjne wybaczanie wymaga z reguły wielu lat pracy z psychoterapeutą i zakłada, że wybaczyć powinniśmy, ponieważ stało się coś złego (jesteśmy ofiarą czegoś lub kogoś), metoda Radykalnego Wybaczania odmienia życie człowieka, zmieniając perspektywę widzenia tego, co się wydarzyło, co właśnie się dzieje lub co dopiero się wydarzy. Dotyczy to zwłaszcza obszaru związków miedzy ludźmi. W przeciwieństwie do innych form wybaczania Radykalne Wybaczanie jest łatwe do stosowania i daje natychmiastowe efekty, ponieważ umożliwia wyjście z roli ofiary.

Narzędzia Radykalnego Wybaczania są niezwykle proste w użyciu, krok po kroku umożliwiają pozbycie się emocjonalnego bagażu przeszłości, jak również pozwalają nam żyć bez obawy o przyszłość. Rezultatem stosowania Radykalnego Wybaczania jest zwiększenie poczucia szczęścia, zadowolenie, uzdrowienie relacji z innymi (rodzice, partnerzy, dzieci, współpracownicy), poprawa zdrowia, odzyskanie wewnętrznej mocy osobistej oraz poczucie wolności. Jedynym przedstawicielem tej metody w Polsce jest Instytut Metody Tippinga.

Radykalne Wybaczanie mówi o tym, że w życiu nie ma przypadków, że wszystko ma swój cel i sens. Już nawet Platon powiedział:

„Nic nie dzieje się przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność”.

Osobiście doświadczyłam, że Radykalne Wybaczanie ma moc uzdrowienia.

To, że komuś WYBACZAM, nie znaczy, że :

➤ akceptuję to, co zrobił…

➤ lub o tym zapominam…

➤ lub znowu ufam…

WYBACZAM DLA SIEBIE, żeby przestać się dręczyć i ruszyć dalej…

Jest to łatwy i przyjazny proces, który pozwala na prawdziwe wybaczenie i uwolnienie się od trudnych emocji.

Jak nie poczujesz, to nie uzdrowisz, czyli zgodnie z zasadą „nieuświadomione nie może zostać uzdrowione”.

Wybaczając, pozwalamy sobie poczuć radość i żyć pełnią życia.

Praca z podświadomością

Konsultacja z pierwszą sesją, 2 godz. – 450 zł

Pojedyncza sesja, 1,5 godz. – 400 zł

Terapia pakiet trzech sesji, każda po 1,5 godz. – 1050 zł

Zapraszam Cię na indywidualne sesje gdzie w atmosferze pełnego zaufania, bezpieczeństwa i poufności pozbędziesz się swojego problemu.

Aby trwale pozbyć się problemu zazwyczaj wystarczą 3-4 sesje.

Więcej szczegółów

Zapraszam Cię na indywidualne sesje gdzie w atmosferze pełnego zaufania, bezpieczeństwa i poufności pozbędziesz się swojego problemu.

Aby trwale pozbyć się problemu zazwyczaj wystarczą 3-4 sesje.

Podczas pierwszego spotkania poznajemy się.

Chcę poznać Twoje oczekiwania, rozwiać ewentualne obawy dotyczące hipnozy oraz samej sesji. Przeprowadzę sesję hipnozy, po której już zaczniesz odczuwać pierwsze, pozytywne efekty.

Po pierwszym spotkaniu zdecydujesz czy jest to metoda odpowiednia dla Ciebie, czy jesteś gotów skorzystać z hipnoterapii i udać się w podróż w głąb siebie.

W podświadomości trzymamy nasze wszelkie przekonania, programy. Tam też jest nasza wyobraźnia. W podświadomości docieramy do naszej wewnętrznej mądrości – naszej intuicji. Jeżeli przejdziemy przez umysł świadomy który zajmuje zaledwie 10%, i dotrzemy do podświadomości, która zajmuje 90% naszego umysłu i pozwolimy sobie zagłębić się w nią, to możemy wiele zmienić.

Zapraszam Cię w podróż w głąb siebie, by dotrzeć do swojej prawdy i tego co myślisz o sobie i co czujesz. Warto to zrobić, bo tak naprawdę dokądkolwiek pójdziesz, zawsze zabierzesz siebie. 

Hipnoza 

jest fizjologicznym stanem ludzkiego umysłu. Spontanicznie wchodzimy ten stan kilka razy w ciągu dnia, najczęściej zasypiając i budząc się. Dzięki specjalnym indukcjom możemy ten stan wywoływać „na życzenie” i wtedy spłyceniu ulega funkcja krytyczna świadomego umysłu i zwiększeniu ulega podatność na sugestie. Jednocześnie zwiększają się możliwości umysłu osoby zahipnotyzowanej, przez co ma ona wgląd do swojej pamięci (od pierwszych chwil swojego życia), potrafi wykorzystywać zasoby umysłowe do rozwiązywania problemów emocjonalnych i fizycznych. Umysł osoby zahipnotyzowanej z łatwością przyjmuje dobre i pożyteczne dla siebie sugestie, posiada natomiast zabezpieczenia przed przyjęciem sugestii negatywnych. Dlatego hipnoza jest bezpieczną metodą pracy nad sobą. Stan hipnozy klienci zawsze wspominają z fascynacją i ekscytacją – tak, pamięta się wszystko i nie traci się nad sobą kontroli. Hipnoterapia jest wykorzystaniem zjawiska hipnozy do osiągania celów terapeutycznych.

W czym Ci pomogę:

 • Odzyskanie kontroli nad własnym życiem

 • Podniesienie samooceny i pewności siebie

 • Rozwój osobisty i duchowy

 • Depresja, stany lękowe,

 • Problemy rodzinne, zawodowe

 • Odchudzanie

 • Praca z bólami

 • Choroby psychosomatyczne

 • Bezsenność

 • Stres – usuwanie skutków

 • Relaksacja

Rekomendacje

Jestem wdzięczny za możliwość poznania Joanny oraz przejście procesu Radykalnego Wybaczenia. Uświadomiłem sobie, jak bardzo się zaniedbywałem. Nie było, i nie jest to łatwe. Zmiana perspektywy spojrzenia na moje życie spowodowała, że mogę wybaczyć sobie oraz innym osobom. Poczułem powiew wolności oraz miłości do samego siebie i moich bliskich. W trakcie procesu dotarło  do mnie, że mam prawo do wyrażania siebie oraz do stawiania granic. Nie jestem juz tylko ofiara lecz wiem, że to wszystko co wydarzyło się w moim życiu było i jest dokładnie takie jakie miało być. Doznaje teraz jeszcze większej akceptacji siebie, spokoju oraz pozwalam innym aby żyli swoim życiem. Dziękuję pięknie Joannie  za profesjonalizm oraz wielkie serce do tego co robi.

Grzegorz Romański

Sesja z Joanna dała mi możliwość spojrzenia na życie z innej perspektywy, a proces który przeszłam był wyzwoleniem od bólu, pytań i rozważań. Radykalne Wybaczenie to ścieżka , poznawanie sensu swoich doświadczeń, to odnajdywanie siebie jak odbicie w tafli wody. Po spotkaniu z Joanną poczułam niesamowitą radość i lekkość. Przejście przez proces Radykalne Wybaczenie sprawiło, że dzisiaj patrzę na swoje doświadczenia ze spokojem, zrozumieniem i miłością, zjednoczona ze swoją duszą. Dziękuję.

Jolanta Maćkoś

Proces Radykalnego Wybaczania przeprowadziła ze mną Joanna Szulc -Szpringer. Profesjonalnie, z pełną wrażliwością i empatią. Pozwoliło mi się to otworzyć i zajrzeć w głąb siebie, w swoje emocje głęboko ukryte. To było dla mnie nowe, mocno oczyszczające doświadczenie przez, które przeszłam dzięki Joannie spokojnie i ze zrozumieniem swoich uczuć.
Joanna jest trenerką, która ma dar cierpliwego słuchania.

Elżbieta Grabarska-Bekier

Pierwszy raz spotkałam się z Radykalnym Wybaczaniem. Nie miałam oczekiwań. Cały proces był bardzo uświadamiający j pokazał mi, co się z nami dzieje z pozycji duszy. Zrozumiałam, że wybaczenie nie oznacza zrezygnowania z walczenia o swoje prawa tu na ziemi. Okazała się, że to coś więcej. Joanna w bardzo profesjonalny sposób zadbała o atmosferę całej sesji. Dużo mi tłumaczyła, na czym to wszytko polega i jakie może mieć skutki w doczesnym życiu. Pokazała mi zależność powtarzających się schematów i dlaczego tacy ludzie pojawiają się w moim życiu. Po drugim spotkaniu, pierwszy raz w życiu zawalczyłam o siebie, w trudnej sytuacji. Czuje, że mam mniej lęku w sobie i wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Rozumiem, że moja dusza musi doświadczać trudnych sytuacji, aby się rozwijać. Jestem bardzo zadowolona z Radykalnego Wybaczania i możliwości pracy nad różnymi wzorcami z Joanną

Joanna Klimek

Jesteś gotowy na życie jakiego pragniesz?