Soul Body Fusion

SOUL BODY FUSION to naturalny proces, który przywraca harmonię – jedność DUSZY i Ciała.

„Byłem poszukiwaczem i nadal nim jestem, ale przestałem pytać o książki i gwiazdy. Zacząłem słuchać nauk mojej własnej Duszy”. Rumi

Połączenie Duszy z Ciałem jest naturalnym stanem. Jest wejściem w wyższe wibracje, a tym samym przyciąganiem tego, co w wyższych wibracjach jest. Zmiany są trwałe i niekończące się. Kiedy Twoje komórki zmieniają się, pozostają już na wyższej częstotliwości.

Czy:

  • Czasami czujesz się jakbyś był nie w tym miejscu, ale obawiasz się ruszyć?

  • Masz niskie poczucie wartości i zwracasz uwagę na ocenę innych?

  • Masz świadomość, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz po nie sięgnąć?

  • Twoje relacje Cię nie satysfakcjonują?

  • Otwierasz się na obfitość, nie tylko finansową i ciągle tego nie realizujesz?

  • Masz poczucie, że Twój Duch i Twoje Ciało nie są zestrojone?

Zapraszam Cię do poznania prostej metody, która przywraca równowagę na wszystkich poziomach przez zestrojenie Ciała z Duszą.

Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, tak jak zostało im przeznaczone. Już czas abyś przypomniał/a sobie kim jesteś.

Czy jesteś gotowa/y na wielkie zmiany?

Soul Body Fusion jest dla KAŻEGO, gdyż umożliwia dostrojenie naszego obecnego ja, niezależnie na jakim poziomie rozwoju jesteśmy.

Soul Body Fusion ugruntowuje, sprowadza świadomość do ciała i podnosi energetykę ciała. A to dzięki połączeniu naszego ducha i z komórkami ciała, z wdzięcznością i szacunkiem do wartości, jakim jest nasze ziemskie życie.

Każdy doświadcza przemiany, jest ona zawsze dopasowana do potrzeb i momentu życia danego człowieka.

Twórczyni metody, Jonett Crowley o SOUL BODY FUSION

„Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia. Tak się dzieje z powodu życiowych traum, bólu rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha. Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątk

Rekomendacje

Jestem wdzięczny za możliwość poznania Joanny oraz przejście procesu Radykalnego Wybaczenia. Uświadomiłem sobie, jak bardzo się zaniedbywałem. Nie było, i nie jest to łatwe. Zmiana perspektywy spojrzenia na moje życie spowodowała, że mogę wybaczyć sobie oraz innym osobom. Poczułem powiew wolności oraz miłości do samego siebie i moich bliskich. W trakcie procesu dotarło  do mnie, że mam prawo do wyrażania siebie oraz do stawiania granic. Nie jestem juz tylko ofiara lecz wiem, że to wszystko co wydarzyło się w moim życiu było i jest dokładnie takie jakie miało być. Doznaje teraz jeszcze większej akceptacji siebie, spokoju oraz pozwalam innym aby żyli swoim życiem. Dziękuję pięknie Joannie  za profesjonalizm oraz wielkie serce do tego co robi.

Grzegorz Romański

Sesja z Joanna dała mi możliwość spojrzenia na życie z innej perspektywy, a proces który przeszłam był wyzwoleniem od bólu, pytań i rozważań. Radykalne Wybaczenie to ścieżka , poznawanie sensu swoich doświadczeń, to odnajdywanie siebie jak odbicie w tafli wody. Po spotkaniu z Joanną poczułam niesamowitą radość i lekkość. Przejście przez proces Radykalne Wybaczenie sprawiło, że dzisiaj patrzę na swoje doświadczenia ze spokojem, zrozumieniem i miłością, zjednoczona ze swoją duszą. Dziękuję.

Jolanta Maćkoś

Proces Radykalnego Wybaczania przeprowadziła ze mną Joanna Szulc -Szpringer. Profesjonalnie, z pełną wrażliwością i empatią. Pozwoliło mi się to otworzyć i zajrzeć w głąb siebie, w swoje emocje głęboko ukryte. To było dla mnie nowe, mocno oczyszczające doświadczenie przez, które przeszłam dzięki Joannie spokojnie i ze zrozumieniem swoich uczuć.
Joanna jest trenerką, która ma dar cierpliwego słuchania.

Elżbieta Grabarska-Bekier

Pierwszy raz spotkałam się z Radykalnym Wybaczaniem. Nie miałam oczekiwań. Cały proces był bardzo uświadamiający j pokazał mi, co się z nami dzieje z pozycji duszy. Zrozumiałam, że wybaczenie nie oznacza zrezygnowania z walczenia o swoje prawa tu na ziemi. Okazała się, że to coś więcej. Joanna w bardzo profesjonalny sposób zadbała o atmosferę całej sesji. Dużo mi tłumaczyła, na czym to wszytko polega i jakie może mieć skutki w doczesnym życiu. Pokazała mi zależność powtarzających się schematów i dlaczego tacy ludzie pojawiają się w moim życiu. Po drugim spotkaniu, pierwszy raz w życiu zawalczyłam o siebie, w trudnej sytuacji. Czuje, że mam mniej lęku w sobie i wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Rozumiem, że moja dusza musi doświadczać trudnych sytuacji, aby się rozwijać. Jestem bardzo zadowolona z Radykalnego Wybaczania i możliwości pracy nad różnymi wzorcami z Joanną

Joanna Klimek

Jesteś gotowy na życie jakiego pragniesz?