Praca z podświadomością

W podświadomości trzymamy nasze wszelkie przekonania, programy. Tam też jest nasza wyobraźnia. W podświadomości docieramy do naszej wewnętrznej mądrości – naszej intuicji. Jeżeli przejdziemy przez umysł świadomy który zajmuje zaledwie 10%, i dotrzemy do podświadomości, która zajmuje 90% naszego umysłu i pozwolimy sobie zagłębić się w nią, to możemy wiele zmienić.

Zapraszam Cię w podróż w głąb siebie, by dotrzeć do swojej prawdy i tego co myślisz o sobie i co czujesz. Warto to zrobić, bo tak naprawdę dokądkolwiek pójdziesz, zawsze zabierzesz siebie. 

Hipnoza 

jest fizjologicznym stanem ludzkiego umysłu. Spontanicznie wchodzimy ten stan kilka razy w ciągu dnia, najczęściej zasypiając i budząc się. Dzięki specjalnym indukcjom możemy ten stan wywoływać „na życzenie” i wtedy spłyceniu ulega funkcja krytyczna świadomego umysłu i zwiększeniu ulega podatność na sugestie. Jednocześnie zwiększają się możliwości umysłu osoby zahipnotyzowanej, przez co ma ona wgląd do swojej pamięci (od pierwszych chwil swojego życia), potrafi wykorzystywać zasoby umysłowe do rozwiązywania problemów emocjonalnych i fizycznych. Umysł osoby zahipnotyzowanej z łatwością przyjmuje dobre i pożyteczne dla siebie sugestie, posiada natomiast zabezpieczenia przed przyjęciem sugestii negatywnych. Dlatego hipnoza jest bezpieczną metodą pracy nad sobą. Stan hipnozy klienci zawsze wspominają z fascynacją i ekscytacją – tak, pamięta się wszystko i nie traci się nad sobą kontroli. Hipnoterapia jest wykorzystaniem zjawiska hipnozy do osiągania celów terapeutycznych.

W czym Ci pomogę:

 • Odzyskanie kontroli nad własnym życiem

 • Podniesienie samooceny i pewności siebie

 • Rozwój osobisty i duchowy

 • Depresja, stany lękowe,

 • Problemy rodzinne, zawodowe

 • Odchudzanie

 • Praca z bólami

 • Choroby psychosomatyczne

 • Bezsenność

 • Stres – usuwanie skutków

 • Relaksacja

Zapraszam Cię na indywidualne sesje gdzie w atmosferze pełnego zaufania, bezpieczeństwa i poufności pozbędziesz się swojego problemu.

Aby trwale pozbyć się problemu zazwyczaj wystarczą 3-4 sesje.

Podczas pierwszego spotkania poznajemy się.

Chcę poznać Twoje oczekiwania, rozwiać ewentualne obawy dotyczące hipnozy oraz samej sesji. Przeprowadzę sesję hipnozy, po której już zaczniesz odczuwać pierwsze, pozytywne efekty.

Po pierwszym spotkaniu zdecydujesz czy jest to metoda odpowiednia dla Ciebie, czy jesteś gotów skorzystać z hipnoterapii i udać się w podróż w głąb siebie.

Rekomendacje

Jestem wdzięczny za możliwość poznania Joanny oraz przejście procesu Radykalnego Wybaczenia. Uświadomiłem sobie, jak bardzo się zaniedbywałem. Nie było, i nie jest to łatwe. Zmiana perspektywy spojrzenia na moje życie spowodowała, że mogę wybaczyć sobie oraz innym osobom. Poczułem powiew wolności oraz miłości do samego siebie i moich bliskich. W trakcie procesu dotarło  do mnie, że mam prawo do wyrażania siebie oraz do stawiania granic. Nie jestem juz tylko ofiara lecz wiem, że to wszystko co wydarzyło się w moim życiu było i jest dokładnie takie jakie miało być. Doznaje teraz jeszcze większej akceptacji siebie, spokoju oraz pozwalam innym aby żyli swoim życiem. Dziękuję pięknie Joannie  za profesjonalizm oraz wielkie serce do tego co robi.

Grzegorz Romański

Sesja z Joanna dała mi możliwość spojrzenia na życie z innej perspektywy, a proces który przeszłam był wyzwoleniem od bólu, pytań i rozważań. Radykalne Wybaczenie to ścieżka , poznawanie sensu swoich doświadczeń, to odnajdywanie siebie jak odbicie w tafli wody. Po spotkaniu z Joanną poczułam niesamowitą radość i lekkość. Przejście przez proces Radykalne Wybaczenie sprawiło, że dzisiaj patrzę na swoje doświadczenia ze spokojem, zrozumieniem i miłością, zjednoczona ze swoją duszą. Dziękuję.

Jolanta Maćkoś

Proces Radykalnego Wybaczania przeprowadziła ze mną Joanna Szulc -Szpringer. Profesjonalnie, z pełną wrażliwością i empatią. Pozwoliło mi się to otworzyć i zajrzeć w głąb siebie, w swoje emocje głęboko ukryte. To było dla mnie nowe, mocno oczyszczające doświadczenie przez, które przeszłam dzięki Joannie spokojnie i ze zrozumieniem swoich uczuć.
Joanna jest trenerką, która ma dar cierpliwego słuchania.

Elżbieta Grabarska-Bekier

Pierwszy raz spotkałam się z Radykalnym Wybaczaniem. Nie miałam oczekiwań. Cały proces był bardzo uświadamiający j pokazał mi, co się z nami dzieje z pozycji duszy. Zrozumiałam, że wybaczenie nie oznacza zrezygnowania z walczenia o swoje prawa tu na ziemi. Okazała się, że to coś więcej. Joanna w bardzo profesjonalny sposób zadbała o atmosferę całej sesji. Dużo mi tłumaczyła, na czym to wszytko polega i jakie może mieć skutki w doczesnym życiu. Pokazała mi zależność powtarzających się schematów i dlaczego tacy ludzie pojawiają się w moim życiu. Po drugim spotkaniu, pierwszy raz w życiu zawalczyłam o siebie, w trudnej sytuacji. Czuje, że mam mniej lęku w sobie i wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Rozumiem, że moja dusza musi doświadczać trudnych sytuacji, aby się rozwijać. Jestem bardzo zadowolona z Radykalnego Wybaczania i możliwości pracy nad różnymi wzorcami z Joanną

Joanna Klimek

Jesteś gotowy na życie jakiego pragniesz?