Czytanie Kronik Akashy

Dzięki Kronikom Akaszy można odnaleźć i utrzymać swoją moc. Wystarczy, że przypomnisz sobie, kim jesteś.

Jesteś nieograniczoną istotą składającą się ze świadomości i energii, połączoną z wszystkim, co istnieje, za sprawą jednolitego pola — Kronik Akaszy — które idealnie harmonizuje i reguluje swobodny przepływ stworzenia.

Człowiek nie jest jednak bezwolną marionetką, która ma zrealizować z góry ustalony plan. Przyszliśmy na ten Świat, żeby doświadczać. W Kronikach Akaszy każdy potencjał energetyczny i każda możliwość została już zapisana, ale to my mamy prawo wyboru, jaką drogą idziemy.

Każda osoba posiada swoje Kroniki Akaszy, w których przebywają jej Mistrzowie i Nauczyciele,  którzy znajdują się w energetycznym polu tej osoby na wyższych poziomach świadomości. Mistrzowie i Nauczyciele to wysoko wibracyjne Istoty Światła pełne miłości i dobra, które kochają ludzi i chcą im pomagać.

Każdy z nas może do nich zwrócić się o pomoc i otrzymać morze bezwarunkowej miłości, akceptacji, szczęścia i radości.

Praca z Akaszą pozwala uzdrowić twoje życie na wielu poziomach. Twoja rzeczywistość jest bowiem lustrem i tylko zmieniając swoją energię możesz zmienić swoje odbicie we Wszechświecie.

Praca z Akaszą pozwala uzdrowić twoje życie na wielu poziomach. Twoja rzeczywistość jest bowiem lustrem i tylko zmieniając swoją energię możesz zmienić swoje odbicie we Wszechświecie.

Obszary, jakich może dotyczyć konsultacja:

– aspekty duchowe,

– zdrowie,

– emocje,

– fałszywe przekonania,

– przeszłość, teraźniejszość, przyszłość,

– relacje,

– dobrobyt,

– życiowy cel,

– kierowanie własną energią.

Uzyskujesz w ten sposób potrzebne informacje, by wieść zdrowe, harmonijne i pełne miłości życie w zgodzie z celem twojej duszy.

Czytanie z Kronik Akaszy jest piękną, głęboką i zupełnie bezpieczną techniką poszerzania świadomości, z której może skorzystać każdy bez względu na wyznanie, stan zdrowia i wiek. Zapraszam.

Rekomendacje

Jestem wdzięczny za możliwość poznania Joanny oraz przejście procesu Radykalnego Wybaczenia. Uświadomiłem sobie, jak bardzo się zaniedbywałem. Nie było, i nie jest to łatwe. Zmiana perspektywy spojrzenia na moje życie spowodowała, że mogę wybaczyć sobie oraz innym osobom. Poczułem powiew wolności oraz miłości do samego siebie i moich bliskich. W trakcie procesu dotarło  do mnie, że mam prawo do wyrażania siebie oraz do stawiania granic. Nie jestem juz tylko ofiara lecz wiem, że to wszystko co wydarzyło się w moim życiu było i jest dokładnie takie jakie miało być. Doznaje teraz jeszcze większej akceptacji siebie, spokoju oraz pozwalam innym aby żyli swoim życiem. Dziękuję pięknie Joannie  za profesjonalizm oraz wielkie serce do tego co robi.

Grzegorz Romański

Sesja z Joanna dała mi możliwość spojrzenia na życie z innej perspektywy, a proces który przeszłam był wyzwoleniem od bólu, pytań i rozważań. Radykalne Wybaczenie to ścieżka , poznawanie sensu swoich doświadczeń, to odnajdywanie siebie jak odbicie w tafli wody. Po spotkaniu z Joanną poczułam niesamowitą radość i lekkość. Przejście przez proces Radykalne Wybaczenie sprawiło, że dzisiaj patrzę na swoje doświadczenia ze spokojem, zrozumieniem i miłością, zjednoczona ze swoją duszą. Dziękuję.

Jolanta Maćkoś

Proces Radykalnego Wybaczania przeprowadziła ze mną Joanna Szulc -Szpringer. Profesjonalnie, z pełną wrażliwością i empatią. Pozwoliło mi się to otworzyć i zajrzeć w głąb siebie, w swoje emocje głęboko ukryte. To było dla mnie nowe, mocno oczyszczające doświadczenie przez, które przeszłam dzięki Joannie spokojnie i ze zrozumieniem swoich uczuć.
Joanna jest trenerką, która ma dar cierpliwego słuchania.

Elżbieta Grabarska-Bekier

Pierwszy raz spotkałam się z Radykalnym Wybaczaniem. Nie miałam oczekiwań. Cały proces był bardzo uświadamiający j pokazał mi, co się z nami dzieje z pozycji duszy. Zrozumiałam, że wybaczenie nie oznacza zrezygnowania z walczenia o swoje prawa tu na ziemi. Okazała się, że to coś więcej. Joanna w bardzo profesjonalny sposób zadbała o atmosferę całej sesji. Dużo mi tłumaczyła, na czym to wszytko polega i jakie może mieć skutki w doczesnym życiu. Pokazała mi zależność powtarzających się schematów i dlaczego tacy ludzie pojawiają się w moim życiu. Po drugim spotkaniu, pierwszy raz w życiu zawalczyłam o siebie, w trudnej sytuacji. Czuje, że mam mniej lęku w sobie i wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Rozumiem, że moja dusza musi doświadczać trudnych sytuacji, aby się rozwijać. Jestem bardzo zadowolona z Radykalnego Wybaczania i możliwości pracy nad różnymi wzorcami z Joanną

Joanna Klimek

Jesteś gotowy na życie jakiego pragniesz?