Zapraszam Cię do doświadczenia niezwykłej mocy Radykalnego Wybaczania podczas warsztatu – gry planszowej Satori.

Gra Satori to głębokie transformacje, aby zostawić za sobą to, co już nie służy. Aby Twoja przeszłość już nigdy nie zasłaniała Twojej przyszłości.

To gra planszowa, w której każdy uczestnik pracuje na wybranym trudnym aspekcie z przeszłości, starając się zmienić sposób w jaki go postrzega. Przynosi to olbrzymią ULGĘ i SPOKÓJ.

Nie musisz znać zasad i reguł gry. Nie jest wymagana także żadna wiedza związana z Radykalnym Wybaczaniem, aby wziąć udział w spotkaniu.

Dla wielu osób jest to pierwszy krok na drodze poznania Metody Tippinga. Jest to bezpieczny i lżejszy sposób, aby doświadczyć sesji Radykalnego Wybaczania. Jest to również świetna zabawa, której celem jest poszukiwanie swojego wewnętrznego spokoju i mądrości.

Nigdy nie można mieć pewności ile gra potrwa. To zależy od procesów. Należy więc czas zakończenia potraktować orientacyjnie.
Warsztat odbędzie się w sobotę 16.03.2024r. – godz. 11:00

Grę poprowadzi: Joanna Szulc-Szpringer
Certyfikowany Trener Radykalnego Wybaczania i gry Satori

Pracuję pod patronatem Instytutu Colina Tippinga w Polsce (jedynego autoryzowanego oddziału Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching, Inc.) Oznacza to stosowanie standardów opracowanych przez autora metody Colina C. Tippinga.

Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na kameralny charakter warsztatu.