Moje pytanie jest przewrotne, gdyż widzę jak wiele osób źle to robi i stąd pojawiają się frustracje.

Ostatnio pracuję z energiami i chcę Wam wyjaśnić, jak działa mechanizm spełniania intencji, abyście mogli kreować z lekkością. 

Na głębszym poziomie jesteśmy jednością i energią. Wszechświat jest przepięknym zjawiskiem. Wszystko jest energią, która odpowiada na naszą wolną wolę. Dlatego mamy moc przyciągania do swojego życia pozytywnych lub negatywnych doświadczeń oraz manifestacji różnych rzeczy. Ponieważ spora część ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego jakie ma możliwości lub nie korzysta z tego prawidłowo nasz świat wygląda tak, jak wygląda. To, co widzimy to suma kreacji wszystkich ludzi zamieszkujących Ziemię. To my decydujemy o tym, jaką energię wydzielamy, jaką otrzymujemy i jaką się otaczamy.

Każdy człowiek ma tę umiejętność. Ważna jest tu myśl, jednak aby była skuteczna musi być powiązana z uczuciem. Wtedy energia zostaje pobudzona.

Jak zatem zacząć prawidłowo korzystać z prawa przyciągania i mocy intencji? 

 Zacząć wzbudzać w sobie wysoko-wibracyjne uczucia: miłość, wdzięczność, radość, ruch.

Kiedy wysyłamy w przestrzeń nasze własne wibracje, wszechświat nam odpowiada. Działa na zasadzie ogromnego lustra i odbija każdą naszą myśl, emocję i podjętą przez nas decyzję. Nie podjęta decyzja to też decyzja ;). 

Otaczający nas świat jest odzwierciedleniem wewnętrznych przekonań naszych oraz wszystkich osób otaczających nas w życiu. To jest następny hamulcowy prawa przyciągania w myśl słynnego zdania: 

 

„Pokaż mi swoje życie, a powiem Ci jakie masz przekonania”.

Należy zatem unieść wibracje na wyższy poziom. Dopiero wtedy świat zewnętrzny zacznie zwracać nam nasze serdeczne uczucia, które pielęgnujemy w głębi duszy, i zaczniemy doświadczać życia na poziomie, o którym marzymy.

Nadszedł czas aby wejść w PRACĘ Z ENERGIĄ aby wzmocnić swoje wibracje.

Jak to będzie wyglądać?

To CODZIENNA PRAKTYKA Z ENERGIĄ na grupie. Dołącz do nas klikając tutaj. Wszystkie ćwiczenia są bardzo proste. Większość zadań będziesz mogła wykonać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. 

Osobiście widzę u siebie duże zmiany dlatego chcę się z Tobą – Pracą z Energią – podzielić.

Jeśli przyjmujesz wyzwanie dołącz do nas: kliknij tutaj

WSZECHŚWIAT CIĘ WZYWA. 

Aby podążać tą ścieżką, ważne jest wyjaśnienie wszechświatowi, aniołom i przewodnikom, że akceptujesz tę misję światła.

Jesteś gotowa unieść swoje wibracje?